NASZ PIERWSZY CHD – JUŻ W POLSCE!

NASZ PIERWSZY CHD – JUŻ W POLSCE!

Z dumą, radością i wielką satysfakcją powitaliśmy wczoraj pierwszy, sprzedany przez BDH KROL s.r.o. w Polsce, biało-zielony opryskiwacz firmy CHD Eefting B.V. – model DG4027.

Jesteśmy przekonani, że opryskiwacze CHD godnie zastąpią sprzedawane przez nas maszyny RTS/Lemken.
Korzenie opryskiwaczy CHD i RTS są wspólne, a ponieważ firma CHD Eefting B.V. przez cały czas pozostawała w jednych rękach pana Albetrta Eeftinga, absolutnego pasjonata techniki ochrony roślin – następował ciągły, systematyczny ich rozwój i doskonalenie. Dlatego dzisiaj produkowane są seryjnie opryskiwacze o pojemności zbiornika do 13.800 litrów, a belki polowe o szerokości do 55 metrów, które w dodatku CHD montuje na maszynach ze zbiornikami już od 5.200 litrów. Co ważne Firma jest absolutnie elastyczna i otwarta na potrzeby rolników: możliwe jest KAŻDE dostępne na rynku opryskiwaczy rozwiązanie. Od opryskiwaczy z wyposażeniem stanowiącym dzisiejszy standard w Niemczech i Holandii po najbardziej nowoczesne rozwiązania, w Polsce jeszcze nieznane.
Firma stawiając na ponadprzeciętną trwałość i wyjątkową solidność budowanych opryskiwaczy jest niestety już dzisiaj ewenementem w opanowanym przez koncerny rynku europejskim. Dla CHD liczy się zadowolenie rolnika z wieloletniej, bezproblemowej eksploatacji ich maszyn. Uzyskiwane jest to poprzez dopracowaną i przemyślaną konstrukcję, jakość i rodzaj używanych materiałów oraz samodzielne wykonawstwo zakończone tradycyjnym malowaniem. Jesteśmy przekonani, że pojawienie się opryskiwaczy CHD na polskich polach, tak jak niegdyś opryskiwaczy RTS, wprowadzi nowy, wyższy standard w ochronie roślin.


previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Aktualności Nasze realizacje