O nas

Założyciele działającej w Bierutowie firmy BDH KROL S.R.O. już od ponad dwóch dekad działalności na polskim rynku koncentrują się na poprawie wydajności i nowoczesności metod produkcji w rodzimych gospodarstwach rolnych. Dziś, dzieląc się już ponad 25-letnim doświadczeniem i zdobytą wiedzą zwłaszcza w zakresie szeroko pojętej techniki ochrony roślin, podążają do rolników z ofertą pozwalającą nie tylko unowocześnić posiadany park maszynowy, ale ponadto poprawić funkcjonalność i zwiększyć efektywność użytkowanego sprzętu, tak aby jakościowo spełniał potrzeby nowoczesnej technologii i myśli rolniczej.

Siła doświadczenia

CO NAS WYRÓŻNIA?

Mnogość produktów pozwala nam przygotować ofertę zgodną z profesjonalnymi praktykami w dziedzinie upraw plonów. Dzięki uzyskanej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu możemy również optymalizować nasze produkty i dopasowywać do potrzeb zarówno dużych producentów, jak i mniejszych lokalnych rolników. Struktura zespołu w zakresie usług handlowo-serwisowych gwarantuje niezawodność we właściwym rozumieniu oczekiwań naszych odbiorców.


W sektorze maszyn proponujemy asortyment bezdyskusyjnie silnych i innowacyjnych na rynku marek: LEMKEN, CHD, DAMMANN, MÜTHING. Specjalizujemy się w sprzedaży opryskiwaczy Dammann i CHD oraz pozostałych maszyn uprawowych firmy Lemken: pługów, bron talerzowych, gruberów i siewników, a także kosiarek bijakowych firmy Müthing.


Katalog, spójny z najnowszymi tendencjami w dziedzinie opryskiwania, nawożenia i wysiewu wypełniają produkty TeeJet Technologies, światowego lidera wyróżniającego się jakością wykonania komponentów. Specjalizujemy się w fachowym doradztwie w zakresie doboru rozpylaczy oraz optymalizacji wszelkich pozostałych elementów układu cieczowego opryskiwaczy rolniczych.


Obecność w naszej ofercie marki TeeJet oraz Muller Elektronic pozwala zaproponować kompleksowe rozwiązania z zakresu rolnictwa precyzyjnego, dzięki którym przyzwyczajamy naszych klientów do technologii obniżających koszty ich produkcji. Montujemy systemy nawigacji GPS z sygnałem Egnos i RTK. Posiadamy szeroki asortyment systemów automatycznego prowadzenia maszyn oraz wspomagających operatora.


Umiejętności zespołu pozwalają na świadczenie naszym klientom usług serwisowych w bardzo szerokim zakresie. Począwszy od montażu wszelkich komponentów i części roboczych maszyn rolniczych, przez przywracanie sprawności całych układów cieczowych, elektro- hydraulicznych, a także modernizację, odbudowę i reaktywację użyteczności opryskiwaczy posiadanych przez naszych klientów.


Odwiedzając codziennie naszych rolników możemy czujnie reagować na problemy i trudności, które napotykają w swoich gospodarstwach. Szukamy rozwiązań , które pozwolą im zaoszczędzić czas i przynieść realne zyski z prowadzonej działalności. Pozycję konkurencyjną pozwala zapewnić nam bez wątpienia jakość produktu pochodząca z oferty największych liderów na rynku maszyn rolniczych, komponentów do precyzyjnej aplikacji środków ochrony roślin oraz urządzeń i rozwiązań technicznych wykorzystywanych do polowych zastosowań elektroniki w rolnictwie.