CZĘŚCI I OSPRZĘT

CZĘŚCI ZAMIENNE DO MASZYN ROLNICZYCH

BDH KROL S.R.O. gwarantuje kompleksowość w zakresie usług handlowo-serwisowych. Proponując asortyment bezdyskusyjnie silnych na rynku agro marek, spełniających potrzeby nowoczesnej technologii i myśli rolniczej, gwarantujemy ponadto niezawodność w dostępie do części zamiennych maszyn rolniczych oraz asortymentu i komponentów niezbędnych w dziedzinie opryskiwania, nawożenia i wysiewu.

Masz pytania? Chcesz sprawdzić dostępność części? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

POMPYCZĘŚCI DO POMP
ROZPYLACZE I KOMPONENTY BELEK OPRYSKOWYCH – rozpylacze, uchwyty do dysz, głowice wielopozycyjne, zaworki antykapiące, króćce montażowe, kolanka, gniazda, filterki dysz, uszczelki, złączki, przyłącza, zaślepki, króćce do węży i in.
FILTRY LINIOWE, FILTRY ROZPYLACZY
BLOKI I ZAWORY STERUJĄCE, KOLEKTORY HYDRAULICZNE
MANOMETRY, CZUJNIKI, PRZEPŁYWOMIERZE
KOMPUTERY I PANELE STERUJĄCE – szeroka oferta komputerów i sterowników do pracy w polu, z pełnym wachlarzem funkcji; urządzenia do rozbudowy i dostosowania do własnych potrzeb; rozwiązania wykorzystujące sterowanie za pomocą protokołu ISOBUS
CZĘŚCI UPRAWOWE – odkładnie, dłuta, lemiesze, gęsiostopki, talerze, żeby do bron aktywnych, cybanty, tuleje, sworznie, siłowniki, wały uprawowe, łożyska, kółka wysiewające, kółka dociskowe, elementy konstrukcyjne i in.
CZĘŚCI DO KOSIAREK BIJAKOWYCH – narzędzia robocze: bijaki, noże, śruby, uszczelnienia, łożyska, płozy, przekładnie i in.